[singleimage image=”191″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

GIAVI: jest to mały wytwórca produkujący od 1914 roku w swojej winnicy, z pięknym widokiem na Conegiliano i historyczny zamek, tylko i wyłącznie Prosecco DOCG Superiore. Doskonałość win gwarantuje ścisła selekcja winogron i nowoczesny proces winifikacji.

[singleimage image=”200″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

LE MANZANE: Winiarnia położona jest w Manzana, słonecznym wyżynnym regionie rozciągającym się między Conegliano a Valdobbiadene. W celu utrzymania stałej temperatury win zbudowano nową wysoce rozwiniętą piwnicę.

[singleimage image=”208″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

PIO IX: istnieje ciekawe powiązanie między marką Pio IX a średniowieczną historią Polski. Rody germańskie przyjeżdżały na wzgórza Feletto, gdzie znajdowały się winnice, w celu kupienia i eksportowania wina na terytorium Czech i Polski. Pio IX pochodzi od imienia Papieża, który 1848 roku świętował odzyskanie niepodległości tego regionu. Obecnie pod tą nazwą sprzedawana jest cała gama Prosecco DOCG i DOC Treviso.

[singleimage image=”215″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

PERLAGE: pierwsza winnica z certyfikatem DOCG, gdzie produkowane są organiczne i biodynamiczne wina oraz Prosecco. Wszystkie produkty Perlage mają certyfikat ekologiczny, co potwierdza ich najwyższą jakość. Zorientowana na potrzeby klienta firma rozwija się bardzo dynamicznie.

[singleimage image=”218″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

BOLLLICINE: ewolucja gatunku. Bolllicine (3 l) i CHARLING to najwyższej klasy ekologiczny Brut, niepowtarzalnie łagodny, z opatentowaną konstrukcją. To nowy musujący świat do odkrycia.

[singleimage image=”223″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

 BALBINOT: Już od ponad stu lat, rodzina Maccari produkuje szlachetne wina, robiąc to z pasją, niesłabnącym oddaniem oraz twórczym talentem, zawsze jednak z poszanowaniem lokalnych tradycji winiarskich.

[singleimage image=”225″ float=”center” size=”3″ zoom=”true”]

6.9 Nowy włoski koktajl – 4 kolory – 6,9° – orzeźwiający o naturalnym aromacie – o wyjątkowym smaku – do picia w wersji schłodzonej – pij odpowiedzialnie. Info: www.seipuntonove.com