SUPERIORE DI CARTIZZE
Jest to CRU prosecco Superiore. Produkowane na małym obszarze tworzącym amfiteatr położony na piaskowo – gliniastych terenach w gminie Valdobbiane ( tylko 106 hektarów). Dzięki tym sprzyjającym czynnikom Prosecco uzyskuje pełną dojrzałość, która gwarantuje niespotykaną koncentrację aromatów. Cartizze jest wyjątkowym winem musującym, bogate w aromaty, które przywołują białe owoce, morele i brzoskwinie, płynnie przechodząc w nutę kwiatów cytrusów i róży… Smak wina jest pełen z miękką nutą słodyczy, której delikatny perlage dodaje wigoru i potęguje przyjemność, a wszystko to zachowując świeżość Prosecco.

RIVE
Występuje jedynie w wersji spumante i wyraża esencję terytorium, z którego pochodzi… Wino jest produkowane wyłącznie z winogron pochodzących z jednej gminy, a wręcz z winnic w jednej jej części. W ten sposób podkreśla i uwypukla charakter, który nadaje mu otoczenie. To dzięki tej charakterystyce wchodzi na pełnych prawach do kategorii CRU Prosecco.
“Rive” w lokalnym dialekcie oznacza winnice położone na bardzo, bardzo spadzistych zboczach i ma za zadanie pokazać różnorodność, którą wyrażają różne miejsca między Conegliano e Valdobbiadene.