Włoskie wina bezalkoholowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Włoskie wina bezalkoholowe

Masz ochotę na szlachetny smak włoskiego wina, ale musisz ograniczyć lub wykluczyć alkohol? Sklep z włoskimi winami Le Barbatelle to nie tylko produkty zawierające alkohol, ale także bezalkoholowe wina, które jakością nie ustępują tym tradycyjnym. Możesz po nie sięgać zawsze, kiedy masz ochotę. Proponując je gościom swojego hotelu, restauracji czy klientom cateringu, poszerzysz grupę klientów o osoby stroniące od procentów.

Dla kogo wina bezalkoholowe?

Osób, które wolą wina bezalkoholowe od tradycyjnych, jest coraz więcej. Nie oznacza to, że wybierają produkty przypadkowe. Dla nich wciąż liczy się wyjątkowy smak, aromat i piękna barwa trunku. Dostępne w Le Barbatelle wino musujące bezalkoholowe z powodzeniem możesz zamówić z myślą o bankiecie firmowym w ciągu dnia, weselu, na które goście przyjadą własnymi samochodami, a nawet na baby shower, czyli przyjęcie wydane część przyszłej mamy.

Winem bezalkoholowym uraczy się chętnie osoba, która unika nadmiaru kalorii, a ceni zdrowe napoje oraz taka, która z powodów zdrowotnych po tradycyjny trunek nie może lub nie powinna sięgać.

Wino bezalkoholowe – idealne na każdą okazję

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Wina białe, czerwone, różowe, a nawet musujące są dostępne bez alkoholu. Co więcej, wina bezalkoholowe są również ekologiczne, a nawet wegańskie – dobro i inteligencja idą w parze.

Wino bezalkoholowe nie wymaga kompromisów. Duży wybór rodzajów, smaków i odmian winorośli, z których powstaje ten rodzaj wina jest ogromna. Wino bezalkoholowe jest kolorowe, różnorodne i być może właśnie dla Ciebie.

Powstawanie wina bezalkoholowego

Istnieje wiele technicznych metod usuwania alkoholu: odwrócona osmoza, odparowanie cienkowarstwowe, destylacja próżniowa. Liczy się tylko to, że w efekcie końcowym – do kieliszka można nalać trunek posiadający charakterystyczny smak i przyjemność z picia. Czy to zadziała? Spróbuj! Wino bezalkoholowe ma to coś, czego potrzeba, a przy okazji ma mniej kalorii niż wino konwencjonalne.

Kup online wino bezalkoholowe w Le Barbatelle

Uwolnij się od alkoholu, ograniczeń i konwenansów i poczęstuj się bezalkoholowym winem. W Le Barbatelle jesteś w dobrych rękach, gdzie znajdziesz odpowiednie wino, które sprawi, że zarówno Ty, jak i osoby z Twojego otoczenia, nie będą podejrzewać nawet, że jest inaczej. Ale kto by się przejmował różnicami, gdy smak jest odpowiedni? Rób swoje i ciesz się życiem – całkowicie bez alkoholu.