Cabernet Bio & Vegan

Wino o rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Harmonijny związek dwóch odmian winogron: Cabernet Franc z Cabernet Sauvignon, stworzył to organiczne wino o bogatym bukiecie i hojnie upajajacym smaku. Intensywny aromat z wyraźną nutą malin i owoców leśnych. Wytrawny i pełny smak, lekkie ciało z odpowiednią ilością tanin i ziołowych aromatów.

Dopasowanie do potraw:

Idealne do makaronów na bazie pomidorowego sosu, risotta z grzybami czy dań warzywnych lub czerwonego mięsa.

Rodzaj

Smak

Region

Szczep

,

Styl

, ,

Apelacja

Pojemność

Zawartość alkoholu

"Perlage" to pierwsza winnica na obszarze ConeglianoValdobbiadene, która ponad 30 lat temu rozpoczęła produkcję wina ORGANIC BIO Prosecco. MarkaPerlage jest synonimem elegancji i dobrej jakości win organicznych.

Misją marki zawsze było łączenie poszanowania tradycji z wyzwaniami przyszłości – podążając ścieżką wyznaczoną przez ludzi, doświadczenia, pracę badawczą i działanie twórcze. To właśnie dzięki harmonii pomiędzy tymi czynnikami, Perlage odtworzyło swoje wina organiczne, charakteryzujące się równowagą między kolorem czystości, aromatem tradycji i smakiem jakości.

INNOWACJE PERLAGE: nie korzysta z nawozów chemicznych, pestycydów, herbicydów; wykorzystuje produkty naturalne; ogranicza użycie siarczynów; wprowadza recykling; wykorzystuje baterie słoneczne do ogrzewania wody.

Winnica Perlage zapewnia kolor czystości, zapach tradycji i smak jakości, łącząc tym samym poszanowanie dla środowiska i otaczającego krajobrazu.