“Gotico” Rosso Piceno Superiore Bio & Vegan

Wino w kolorze purpurowej czerwieni, z rubinowymi refleksami. Wyraźny zapach przywołujący czereśnie oraz czerwone owoce leśne. Smak harmonijny, pełny i długotrwały.

Dopasowanie do potraw:

Idealnie pasuje do czerwonego mięsa, makaronów oraz dojrzałych serów.

Rodzaj

Smak

Region

Szczep

,

Styl

, ,

Apelacja

Pojemność

Zawartość alkoholu

Na wzgórzach regionu Marche, czas ulega zatrzymaniu, aby opowiedzieć wszystkim swoją historię rozwijającą się od 1970 roku. Mały antyczny świat założony przez rodzinę Bartolomei, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, a trwałość ich tradycji wiąże się ze skierowaniem na innowacyjność oraz ciągłą pracę nad jakością. Oferują wina biologiczne i wegańskie, oddające prawdziwy i naturalny smak terenów prowincji Piceno oraz urok szczepów autochtonicznych.

Na wzgórzach Piceno i Offida połączeniu ulegają korzenie historyczno – kulturalne związane z winem. Winnica położona jest w niedalekiej odległości od średniowiecznego miasteczka Offida (AP), przepełnionego wydarzeniami kulturalnymi. Te słodkie tereny prezentują niezapomniane i niespotykane emocje. Morskie powietrze ze wschodu cechują intensywne zapachy, kolory i aromaty, tworząc magiczną i niezwykłą scenerię.