“San Carro” Rosso Marche IGP Bio&Vegan

Mieszanka Sangiovese 30%, Merlot 30%, Barbera 40%. Prosty i mocny produkt, ale lekki i harmonijny dla podniebienia. Ciepły fioletowy kolor z rubinowymi odcieniami, ma aromat wiśni i czerwonych owoców leśnych. Winogrona zbiera się późno co daje nuty dojrzałych owoców w słońcu. Daje to pełny, zmysłowy smak.

Dopasowanie do potraw:

Od ciemnych dań z dziczyzny po lekko lżejsze dania mięsne. Pasuje również do dań z grzybami, kremowym makaronem i risotto. Najbardziej polecane do dziczyzny lub polędwicy wołowej.

Apelacja

Pojemność

Region

Rodzaj

Smak

Styl

Szczep

, ,

Zawartość alkoholu

Na wzgórzach regionu Marche, czas ulega zatrzymaniu, aby opowiedzieć wszystkim swoją historię rozwijającą się od 1970 roku. Mały antyczny świat założony przez rodzinę Bartolomei, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, a trwałość ich tradycji wiąże się ze skierowaniem na innowacyjność oraz ciągłą pracę nad jakością. Oferują wina biologiczne i wegańskie, oddające prawdziwy i naturalny smak terenów prowincji Piceno oraz urok szczepów autochtonicznych.

Na wzgórzach Piceno i Offida połączeniu ulegają korzenie historyczno – kulturalne związane z winem. Winnica położona jest w niedalekiej odległości od średniowiecznego miasteczka Offida (AP), przepełnionego wydarzeniami kulturalnymi. Te słodkie tereny prezentują niezapomniane i niespotykane emocje. Morskie powietrze ze wschodu cechują intensywne zapachy, kolory i aromaty, tworząc magiczną i niezwykłą scenerię.