BELLA

"Bella" to pasja, styl, odwaga wyznaczania sobie celów na rynku, aby dostarczać ambicje, bez burzenia uwagi na teren i dobrobyt. Poprzez to powstał unikalny, wysokiej jakości produkt, ukazujący przepiękny i wyrafinowany styl życia.

"Bella" to unikalny w smaku napój stworzony z moszczu gronowego, z prawdziwych winogron Glera (Prosecco) w procesie opatentowanym międzynarodowo. Jest to naturalna receptura opierająca się na jakości surowca, czerpiąca z tradycyjnych zasad produkcji, wydobywająca z winogron właściwości odżywcze i delikatny aromat. Zawsze podkreślając lekkość i 0 % alkoholu.

"Bella Drink", czyli bezalkoholowa i wegańska przyjemność w postaci napoju z moszczu winogronowego, bez dopuszczenia do fermentacji, składającego się z naturalnych składników i aromatów. IrisVigneti łączy w sobie tradycję i nowoczesność, kultywując pasję do natury i otaczającego krajobrazu. Czerpie winogrona ze wzgórz regionu Veneto, zrzeszając wielbicieli na całym świecie, łącząc smaki, kulturę i przyzwyczajenia.

Pozwól sobie na przyjemność bezalkoholowego i naturalnego toastu!